Półmaraton w dobrym klimacie z bidonami od ASICS!

Wszystkich przygotowujących się do startu w 8. Cracovia Półmaratonie Królewskim zachęcamy do udziału w treningu specjalnym (3 września) w ramach kampanii ,,Biegaj w Krakowie”, podczas którego będzie można zdobyć pasy z bidonami od sponsora technicznego wydarzenia, marki ASICS.

Razem mamy realny wpływ na przyszłość naszej planety, dlatego chcemy pielęgnować wśród społeczności biegowej eko-nawyki. Jednym z celów akcji Półmaraton w dobrym klimacie jest ograniczenie zużycia plastiku na trasie. Chcemy zachęcić do biegania z własnymi naczyniami, co nie tylko pozwala na zmniejszenie zużycia jednorazowych butelek czy kubeczków, ale daje też  komfort niezależności od punktów nawadniania i możliwość skorzystania z wody w dowolnym momencie biegu.  

Dzięki marce ASICS, ponownie możemy wyjść naprzeciw wszystkim, którzy chcą na własnym przykładzie przekonać się o korzyściach takiego rozwiązania i podjąć pierwszy krok w kierunku świadomego biegania. Podczas specjalnego treningu, organizowanego w ramach kampanii ,,Biegaj w Krakowie!”, będzie można otrzymać pas z bidonami. Takie same pasy przekazaliśmy niektórym z Was już przed tegorocznym 19. Cracovia Maraton. Pozytywny feedback jaki otrzymaliśmy ze strony biegaczy, utwierdził nas w przekonaniu, że warto kontynuować projekt na jeszcze większą skalę. Dlatego też, tym razem ASICS przygotował dla Was aż 100 pasów z bidonami.

Wszystkich półmaratończyków, którzy chcieliby dołączyć do akcji, zapraszamy już 3 września o godzinie 10:00 przed Sklep Biegacza zlokalizowanego przy Błoniach Krakowskich na trening ,,Biegaj w Krakowie”. Warunkiem otrzymania pasa z bidonami jest przebiegnięcie z nim 8. Cracovia Półmaratonu Królewskiego i udział w badaniu ankietowym, które pozwoli nam poznać Wasze odczucia i doświadczenia, tak abyśmy mogli dalej pracować nad rozwijaniem naszych biegów w kierunku eko.

Gościem specjalnym pierwszego wrześniowego treningu będzie tegoroczna mistrzyni Europy w maratonie, Aleksandra Lisowska! To jednak wciąż nie wszystkie atrakcje przygotowane przez markę ASICS, jakie czekają na Was. Uczestnicy treningu będą mogli przetestować najnowsze modele marki – GEL-KAYANO 29, GEL-NIMBUS 24 i GEL-CUMULUS 24 oraz skorzystać z systemu Run Analyzer, za pomocą którego ekspert ASICS będzie bezpłatnie dobierać odpowiednie buty biegowe.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »