ASICS GEL-KAYANO 29

Piotr Sosnowski biegam od ponad 10 lat, specjalizuję się w biegach uliczno-terenowych.


Model ASICS GEL-KAYANO 29 jest produktem który na dzień dzisiejszy jest najlepszym który miałem w całej swojej karierze biegowej.

Od momentu pierwszego założenia czułem niezwykłą lekkość, przyjemność w poruszaniu, sprężystość. Idealnie wpasowały się w moją stopę poczułem jak noga sama rwie do biegania. Po kilku treningach stwierdzam że świetnie sprawdza się jako codzienny but treningowy, jak na szybsze bieganie czy to na treningach czy krótszych przebieżkach.

Co dla mnie było i jest jedną z kluczowych komfortowych stref biegania to przede wszystkim to że czuję się bezpiecznie w tym bucie a jednym z atrybutów jest świetna podeszwa jak i doskonała stabilizacja kostki oraz ścięgna Achillesa.


Dla większości biegaczy ASICS GEL-KAYANO 29 będzie również świetnym butem na dystansach od półmaratonu do maratonu. Idealne zastosowania FF Blast który odpowiada za perfekcyjną dynamikę oraz amortyzację sprawi że nie chce się zdejmować buta z nogi. Elastyczna podeszwa nie tylko genialnie tłumi wstrząsy, ale również pozwala na bardzo płynne przetoczenie z pięty na palce . Dobra przyczepność za którą odpowiada ASICS Grip oraz świetny bieżnik, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko podczas treningów po twardym, ale również świetnie da sobie radę, gdy trenujemy w lesie, czy parku.


ASICS GEL-KAYANO 29= Elegancja, Styl, Miękkość, Solidność Wykonania – to cechy, butów idealnych. Dlatego od momentu założenia tych butów po prostu się w nich zakochałem i też wielu pokocha ten model.


„Kiedy spokojni i szczęśliwi stawiamy jeden krok działamy dla szczęścia i dobra całej ludzkości…”. A takie kroki stawiałam z przyjemnością w modelu ASICS Gel-Kayano 29, który serdecznie polecam.

Moja ocena ogólna to 10/10

Amortyzacja 10/10

Komfort 10/10

Stabilizacja 10/10

Przyczepność 10/10

Dynamika 10/10

Lekkość 10/10

Dostępne na; ASICS.com, SklepBiegacza.pl, eobuwie.pl, ButyJana.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »