Zaproszenie na Kołobrzeski Bieg Zaślubin

Z przyjemnością informujemy, że nadchodzi jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych w naszym regionie – Kołobrzeski Bieg Zaślubin 2024! To nie tylko okazja do rywalizacji i poprawienia swoich rekordów, ale również doskonała okazja do integracji społeczności biegowej.

Szczegóły Wydarzenia:

Data i Godzina: 17 marca 2024, godzina 11:00

Dystans: 15km

Trasa: Zatwierdzona przez Polski Związek Lekkiej Atletyki

Zapisy: https://b4sportonline.pl/biegi_kolobrzeg/

Termin Zapisów: Do 15 marca 2024

Pełne informacje dostępne są na naszej stronie: https://kolobrzeski-bieg.pl/

Historia i Tradycja

Kołobrzeski Bieg Zaślubin to nie tylko wyścig. To także szansa na zanurzenie się w historii i tradycji tego malowniczego regionu.

Zachęcamy wszystkich miłośników biegania do jak najszybszego zapisania się na to wyjątkowe wydarzenie. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z decyzją!

Do zobaczenia na starcie Kołobrzeskiego Biegu Zaślubin !

Dlaczego warto wziąć udział?

Malownicza trasa:

Kołobrzeski Bieg Zaślubin oferuje uczestnikom możliwość przebiegnięcia malowniczej trasy, która prowadzi przez urokliwe miejsca Kołobrzegu. To nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również możliwość cieszenia się pięknem okolicy.

Atmosfera wydarzenia:

Kołobrzeski Bieg Zaślubin to nie tylko sportowe wydarzenie, ale także święto dla lokalnej społeczności. Atmosfera podczas biegu jest pełna pozytywnej energii i entuzjazmu, co sprawia, że uczestnictwo w nim staje się niezapomnianym przeżyciem.

Fantastyczne nagrody:

Czekają na Ciebie nie tylko medalie, ale również atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

Integracja społeczności:

Spotkaj się z innymi pasjonatami biegania i zbuduj nowe relacje podczas naszego wydarzenia.

Strefa gastronomiczna:

Dla uczestników biegu zaplanowany będzie od organizatora drobny poczęstunek w postaci ciepłego posiłku oraz kawy i herbaty. Powstanie również strefa gastronomiczna gdzie będzie można zakupić sobie różnego rodzaju posiłki i napoje oferowane przez wystawców.

Strefa animacji dla dzieci:

Chcemy, aby 38 edycja Kołobrzeskiego Biegu Zaślubin była wydarzeniem dla całych rodzin. Dlatego też przygotowana będzie strefa animacji i dmuchańców dla najmłodszych, a w niej ciekawe konkursy i zabawy z nagrodami. Państwa pociechy w trakcie biegu będą miały również dużą dawkę aktywności fizycznej !

REGULAMIN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »