ASICS NOVABLAST w nowej odsłonie. Lekkie odbicie i zwrot energii podczas biegu

Marka ASICS wprowadza na rynek model NOVABLAST 4. Opierając się na sukcesie swojego poprzednika, odświeżona wersja popularnych biegówek oferuje unowocześnioną piankę, konstrukcję oraz materiały zapewniające ponadprzeciętny komfort i zwrot energii.

Wprowadzona po raz pierwszy w 2020 roku linia NOVABLAST szybko stała się najszybciej rozwijającą się franczyzą ASICS na całym świecie. Zaledwie trzy lata po premierze, model ugruntowuje swoją pozycję wśród kultowych butów biegowych japońskiej marki, po które sięgają zarówno zawodowi sportowcy, jak i biegacze amatorzy.

Czwarta edycja butów została wyposażona w piankę FF BLAST PLUS ECO, która zapewnia biegaczom charakterystyczne odbicie i zaawansowaną responsywność. Zastosowanie innowacyjnej, lekkiej amortyzacji jednocześnie podkreśla zaangażowanie ASICS w ochronę środowiska. Pianka jest wykonana w co najmniej 20% z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych, jak odpady z przetwarzania trzciny cukrowej. NOVABLAST 4 będzie również pierwszym modelem z oznaczeniem „CO2e”, będącym gwarancją przejrzystości w zakresie zrównoważonego rozwoju ASICS.

Inspirowana trampoliną podeszwa zewnętrzna zapewnia maksymalne odbicie przy każdym kroku. Dodatkowa przyczepność oferuje biegaczom lepszą amortyzację na zróżnicowanych nawierzchniach oraz wyjątkową trwałość. Designerzy zdecydowali się na wykorzystanie tkanej cholewki w przeciwieństwie do siateczkowej z poprzedniego modelu, wraz z ulepszonym, elastycznym językiem. To wszystko sprawia, że czwarta odsłona ASICS NOVABLAST jest bardziej oddychająca i przewiewna.

Trudno myślami wrócić do czasów, gdy butów NOVABLAST nie było jeszcze w naszej ofercie, widząc, jak zyskały na popularności w tak krótkim okresie. Nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i zaawansowane aktualizacje pozwalają nam sądzić, że model po raz kolejny stanie się ulubieńcem biegaczy. Jest to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy oczekują dodatkowej energii podczas biegu. W ramach naszej misji, poruszamy umysły poprzez sport. NOVABLAST 4 jest jej idealnym odzwierciedleniem – powiedział Rohan van der Zwet, Senior Product Marketing Manager w ASICS EMEA.

Buty ASICS NOVABLAST 4 trafią do sprzedaży 1 grudnia br.

Więcej informacji:

www.asics.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »