Profil polskiego biegacza 2.0

Ruszyła czwarta edycja badań pod tytułem „Profil polskiego biegacza 2.0”, które już po raz kolejny przeprowadza Zygmunt Waśkowski – profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, biegacz z ponad 37.letnim doświadczeniem biegowym.  

Zapraszamy do udziału wszystkich biegaczy, niezależnie od stażu, wyników, doświadczeń startowych itp. Wypełnienie ankiety zajmuje zaledwie kilka minut.

Link do ankiety: https://forms.gle/9net2NY9v7aTek9V8

Głównym celem badań jest określenie profilu polskiego biegacza w czasie postpandemicznym. Opinie fachowców ze środowiska biegowego są jednoznaczne – biegacze po pandemii zmienili się, mają inne priorytety, inne zachowania i oczekiwania. Jednak nikt dokładnie tego nie zbadał, a wiedza na ten temat jest bardzo potrzebna.

Badania prof. Z. Waśkowskiego pozwolą na uzyskanie odpowiedzi między innymi na takie pytania jak:

  1. Jaka jest wiedza i nastawienie biegaczy do biegania w czasie postpandemicznym?
  2. W jakim zakresie biegacze angażują się w swoim środowisku biegowym?
  3. Jakie biegacze mają oczekiwania wobec organizatorów imprez biegowych i jak oceniają ich aktualny poziom organizacyjny?

Wyniki tych badań będą prezentowane na X ogólnopolskiej konferencji biegowej w Poznaniu, która odbędzie się na początku 2024 r. Ponadto będą opublikowane w postaci artykułów naukowych. Najciekawsze fragmenty ukażą się również na portalach biegowych, a co najważniejsze pomogą organizatorom imprez biegowych w zaspokajaniu potrzeb biegaczy na jeszcze wyższym poziomie. Udział w tych badaniach leży w interesie każdego biegacza, zatem wysyłajcie swoje odpowiedzi. Badania trwają do 20 października br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »