Kołobrzeska 15-stka Zaślubin zaprasza

Z przyjemnością informujemy, że nadchodzi jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych w naszym regionie – Kołobrzeska 15-stka Zaślubin 2024! To nie tylko okazja do rywalizacji i poprawienia swoich rekordów, ale również doskonała okazja do integracji społeczności biegowej.

Szczegóły Wydarzenia:

Data i Godzina: 17 marca 2024, godzina 11:00

Dystans: 15km

Trasa: Zatwierdzona przez Polski Związek Lekkiej Atletyki

Zapisy: https://b4sportonline.pl/biegi_kolobrzeg/

Termin Zapisów: Do 15 marca 2024

Pełne informacje dostępne są na naszej stronie: https://kolobrzeski-bieg.pl/

Regulamin: Regulamin Kołobrzeska 15-stka Zaślubin

Historia i Tradycja

Kołobrzeska 15-stka Zaślubin to nie tylko wyścig, o także szansa na zanurzenie się w historii i tradycji tego malowniczego regionu.

Zachęcamy wszystkich miłośników biegania do jak najszybszego zapisania się na to wyjątkowe wydarzenie. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z decyzją!

Do zobaczenia na starcie Kołobrzeskiej 15-stki Zaślubin!

Dlaczego warto wziąć udział?

Malownicza trasa:

Kołobrzeska 15-stka Zaślubin oferuje uczestnikom możliwość przebiegnięcia malowniczej trasy, która prowadzi przez urokliwe miejsca Kołobrzegu. To nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również możliwość cieszenia się pięknem okolicy.

Atmosfera wydarzenia:

Kołobrzeska 15-stka Zaślubin to nie tylko sportowe wydarzenie, ale także święto dla lokalnej społeczności. Atmosfera podczas biegu jest pełna pozytywnej energii i entuzjazmu, co sprawia, że uczestnictwo w nim staje się niezapomnianym przeżyciem.

Fantastyczne nagrody:

Czekają na Ciebie nie tylko medale, ale również atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

Integracja społeczności:

Spotkaj się z innymi pasjonatami biegania i zbuduj nowe relacje podczas naszego wydarzenia.

Strefa gastronomiczna:

Dla uczestników biegu zaplanowany będzie od organizatora drobny poczęstunek w postaci ciepłego posiłku oraz kawy i herbaty. Powstanie również strefa gastronomiczna gdzie będzie można zakupić sobie różnego rodzaju posiłki i napoje oferowane przez wystawców.

Strefa animacji dla dzieci:

Chcemy, aby Kołobrzeska 15-stka Zaślubin była wydarzeniem dla całych rodzin. Dlatego też przygotowana będzie strefa animacji i dmuchańców dla najmłodszych, a w niej ciekawe konkursy i zabawy z nagrodami. Państwa pociechy w trakcie biegu będą miały również dużą dawkę aktywności fizycznej !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »