GENERALI Berlin Półmaraton dołącza do SuperHalfs 2024!

SCC EVENTS dołącza do serii SuperHalfs w 2024 roku z GENERALI Berlin Półmaratonem, jednym z najbardziej znaczących biegów na tym dystansie na świecie. To przełomowe wydarzenie rozszerzy serię SuperHalfs do sześciu prestiżowych imprez oferując biegaczom dłuższe ramy czasowe na zdobycie trofeum, którym jest SuperMedal.

Wcześniej SuperHalfs składało się z pięciu wyjątkowych półmaratonów: w Lizbonie, Pradze, Kopenhadze, Cardiff i Walencji, których uczestnicy mieli 36 miesięcy na ukończenie serii. Od 2024 r. GENERALI Berlin Półmaraton stanie się integralną częścią tej cenionej serii, a biegacze będą teraz mieli możliwość rywalizowania aż 6 razy. Od pierwszego biegu będą mieli 60 miesięcy na ukończenie całego cyklu.

Wszyscy zawodnicy zostaną zapisani do nowej, sześcioskładnikowej SuperJourney, ale ci którzy już rozpoczęli swoją przygodę, będą mieli możliwość zdobycia SuperMedalu po ukończeniu projektu, który zaczęli, czyli pięciu biegów. Będzie jednak możliwość przedłużenia swojej przygody o ściganie  w Berlinie.

Dyrektorzy zarządzający SCC EVENTS, Christian Jost i Jürgen Lock, wyrazili swój entuzjazm: „Jesteśmy zachwyceni możliwością dołączenia do serii SuperHalfs z GENERALI Berlin Półmaratonem. Zapraszamy biegaczy z całej Europy, aby doświadczyli niepowtarzalnego uroku stolicy Niemiec. Ta współpraca stworzy niezapomniane wrażenia z biegu i przybliży nasze ukochane wydarzenie publiczności na całym świecie”

BMW Berlin Marathon, Berlin, Deutschland, 24.09.2023.

Dyrektor zarządzający SuperHalfs, Sasho Belovski, dodał:

 „Naszym celem w SuperHalfs było rzucenie wyzwanie biegaczom i inspirowanie ich do osiągania najlepszych wyników podczas eksploracji najbardziej urzekających miast Europy. Jesteśmy podekscytowani, że możemy powitać GENERALI Berlin Półmaraton w rodzinie SuperHalfs. Oferujemy biegaczom jeszcze bardziej zróżnicowane i satysfakcjonujące doświadczenia. Wierzymy, że dzięki sześciu wyjątkowym wydarzeniom jeszcze silniej rozpalimy w ludziach miłość do biegania”

Dotychczas w 5 biegach startowało około 20 tysięcy uczestników. Z berlińskim biegiem będzie ich znacznie więcej.

Podczas ostatniego wydarzenia sezonu 2023 – Półmaratonu w Walencji, ponad 300 zawodników  ukończy swój piąty i ostatni bieg zdobywając prestiżowy tytuł SuperRunner. Mogą oczywiście zdecydować się na kontynuację i dodać kolejną „stację” – Berlin do swojej półmaratońskiej podróży za pomocą indywidualnego „ SuperPassportu” (https://www.superhalfs.com/en/accounts/login/?next=/en/accounts/passport/). Uczestnicy GENERALI Berlin Półmaratonu zostaną poinformowani przez SCC EVENTS, kiedy będzie możliwość dodania go do „SuperPassportu”.

O SuperHalfs:

Seria SuperHalfs składała się pierwotnie z pięciu, a obecnie sześciu renomowanych półmaratonów –  Lizbony, Pragi, Berlina, Kopenhagi, Cardiff i Walencji. SuperHalfs oferuje biegaczom wyjątkowe i pełne wyzwań doświadczenie podczas pokonywania biegów w tych wspaniałych, europejskich miastach. Seria buduje poczucie wspólnoty, pomaga eksponować osiągnięcia, inspiruje biegaczy do wykorzystania pełnego potencjału podczas odkrywania nowych kultur i miejsc. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.superhalfs.com.

Kalendarz na rok 2024:

Lizbona: niedziela, 10 marca
Praga: sobota, 6 kwietnia
Berlin: niedziela, 7 kwietnia
Kopenhaga: niedziela, 15 września
Cardiff: niedziela, 6 października
Walencja: niedziela, 27 października

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »