Zaproszenie do Bratysławy – 2 kwietnia 2023

Parę szczegółów o maratonie w Bratysławie

*Impreza zostanie podzielona na dwa dni

Dzień biegu – 2 kwietnia 2023 roku (niedziela):

– maraton (42,195 km) – 9:00,

– półmaraton (21,098 km) – 9:00,

– sztafeta maratońska (42,195 km) – 9:00,

– sztafeta półmaratońska (21,098 km) – 9:00.

Dzień dla amatorów – 1 kwietnia 2023 roku (sobota):
– bieg brzdąca (5 m) – 9:30,

– biegi dziecięce (300 m – 1600 m) – od 10:00,

– minimaraton (4,2 km) – 14:00,

– bieg i spacer dla seniorów (4,2 km) – 14:00,

– bieg na 10 km (10 km) – 16:00.

Miejsce: Bratysława, start przy centrum handlowym Eurovea (ul. Pribinova 8).

Najniższe wpisowe do 31 grudnia 2022 roku!

Rejestracja: TUTAJ

Strona Maratonu: TUTAJ

* Specjalna oferta dla maratończyków:

Startujesz jako maratończyk, finiszujesz jako półmaratończyk? To możliwe na CSOB Bratysława Maraton!

Ciężko trenowałeś do maratonu, wydawało się, że wszystko zmierza we właściwym kierunku, ale nagle, w ostatniej chwili, coś idzie nie po Twojej myśli? Bywa i tak. Wiemy o tym i podczas 18. CSOB Bratysława Maratonu oferujemy uczestnikom możliwość ukończenia biegu w ramach półmaratonu, jeśli zejdziesz z maratońskiej trasy po pierwszym okrążeniu.

Warunki dla biegaczy, którzy decydują się na skorzystanie tej oferty można znaleźć w propozycjach CSOB Maratonu, część pod nazwą „Benefit for marathon runners“ (korzyści dla maratończyków). Link na stronie internetowej: www.bratislavamarathon.com.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy chcą przebiec maraton, ale martwią się, „co będzie jeśli nie dobiegnę?“, możesz przynajmniej spróbować tego w Bratysławie!

* Bieg w stolicy Słowacji jest częścią ogólnoświatowej, ekskluzywnej grupy wydarzeń biegowych pod nazwą: „Abbott World Marathon Majors Wanda Age Group Qualifying Events”.

To wielki zaszczyt dla organizatora, że w 2023 roku wydarzenie będzie biegiem kwalifikacyjnym do finałów mistrzostw świata poszczególnych grup wiekowych. Biegacze w wieku 40 lat i więcej mogą kwalifikować się na 2024 Abbott WMM Wanda Age Group World Championship właśnie poprzez udział w CSOB Maratonie. Zainteresowani mogą zarobić światowe punkty rankingowe na podstawie swoich występów. Dotrzyj i sięgnij po swoje punkty, zapisz się już dziś!

* Inne sprawy

CSOB Bratysława Maraton jest częścią zatwierdzonego kalendarza World Athletics. To cząstka wyselekcjonowanej grupy najbardziej prestiżowych imprez biegowych na świecie, tytułowanych jako LABEL.

Pięć gwiazdek w ocenie European Athletics (kategoria: biegi uliczne). Ten fakt oznacza, że jest to impreza najwyższej jakości z pełnym zakresem usług, w tym liczną grupą uczestników.

Organizator jest członkiem AIMS (Międzynarodowego Stowarzyszenia Maratonów i Biegów Długodystansowych). AIMS to związek, który jednoczy organizatorów imprez biegowych na całym świecie.

autor zdjęć: Josef Vaishar (Photograph)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »