Berlin Maraton odwołany

Najbardziej pożądaną cechą w obecnych, trudnych czasach jest cierpliwość. Każdego dnia musimy zmagać się z nowymi, dotąd nieznanymi sytuacjami. Każdemu jednak zależy przede wszystkim na zdrowiu. Również organizatorom Berlin Maratonu. Zespół tworzący jeden z najbardziej lukratywnych maratonów świata poświęcił dużo czasu na dyskusje i polemiki dotyczące kształtu i ewentualnych możliwości organizacji imprezy biegowej.

Organizatorzy długo twierdzili, że są w stanie zorganizować imprezę z takim samym rozmachem do jakiego przyzwyczaili uczestników. Z rozmachem, w który wpisana była radość, zabawa i sukces. W obecnych realiach berlińska ekipa nie jest w stanie tego zagwarantować. A to ze względu na odpowiedzialność i zdrowotne priorytety.

Zdrowie uczestników jest najważniejsze. Po szczegółowej analizie i studiowaniu wytycznych Rządu Niemieckiego w związku z możliwościami organizacji imprez masowych, organizatorzy BMW Berlin Maratonu, zdecydowali się odwołać imprezę. Ograniczenie i restrykcje nie pozwalają przenieść wydarzenia na inny termin w roku 2020. Weekend, w którym Maraton Berliński miał być sercem stolicy Niemiec, 26-27 września nie będzie stał pod znakiem imprezy maratońskiej.

Ze wszystkimi uczestnikami organizatorzy będą kontaktowali się drogą elektroniczną.

Twórcy wydarzenia wiedzą, że jedną z cech długodystansowca jest cierpliwość. Bacząc na to wierzą w zrozumienie i oczekiwania na BMW Berlin Maraton w roku 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »