ZMIANA TERMINU NOCNEGO BIEGU W ZAKOPANEM

Oprócz serii 3 tradycyjnych nocnych biegów na Słowacji (Bratislava, Štrbské Pleso – Tatry Wysokie, Donovaly), przygotowujemy w tym roku po raz pierwszy również nocny bieg po drugiej stronie Tatr Wysokich, w polskim Zakopanem.

Początkowo planowany termin to 18.05.2024, ale aby dopracować wszystkie niezbędne szczegóły wydarzenia, potrzebujemy jeszcze kilka tygodni, dlatego po konsultacji z samorządem miasta Zakopane zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu wydarzenia na sobotę 22.06.2024.

Mamy nadzieję, że zmiana terminu przyciągnie na start jeszcze więcej biegaczy, jednocześnie przepraszamy wszystkich, którzy już się zarejestrowali i którym zmiana może sprawić komplikacje. Wszystkim biegaczom, którzy już się zarejestrowali, oferujemy jako wyraz wdzięczności za zaufanie możliwość bezpłatnego zgłoszenia się na nocny bieg w Tatrach Wysokich – ČSOB Szczyrbskie Jezioro Night Run (01.06.2024) – „Free kod” można uzyskać wysyłając prośbę na oliver@becool.sk, jest przenośny.

Aktualna sytuacja związana z rejestracją na wydarzenie jest więc następująca:

1. Zarejestrowani uczestnicy, którzy chcą startować w nowym terminie 22.06.2024 – nie muszą nic więcej robić, ich rejestracja pozostaje ważna

2. Uczestnicy, którym nowy termin nie odpowiada, mogą poprosić o zwrot wpisowego, należy napisać na oliver@becool.sk, a my sukcesywnie wszystko przetworzymy

3. Rejestracja zostanie ponownie otwarta w piątek (10.05.2024), zaraz po tym jak poinformujemy mailowo wszystkich zarejestrowanych uczestników i przedstawimy powody zmiany  również na mediach społecznościowych.

Bardzo się cieszymy na wspólne spotkanie w pięknej lokalizacji miasta Zakopane, bieg przez centrum miasta, obok legendarnych skoczni narciarskich, wzdłuż Krupówek i przez park miejski, z pewnością będzie dla wszystkich wspaniałym przeżyciem. Przepraszamy wszystkich, którym ta zmiana sprawi problemy, ale naszym celem jest przygotowanie naprawdę jakościowego wydarzenia zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym, które zapoczątkuje tradycję nocnego biegu w Zakopanem i stworzy przestrzeń dla jeszcze bliższej współpracy sportowej i połączenia słowackiej i polskiej części Tatr Wysokich. Dlatego też przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników obu wyścigów piękny medal, który przedstawimy również bezpośrednio podczas nocnego biegu w Štrbskom Plese w Tatrach Wysokich 1.6.2024, gdzie przedstawimy także wszystkie inne nowości z przygotowań do wydarzenia. Przygotowaliśmy dla was jeszcze więcej nowości, które stopniowo przedstawimy.

Dziękujemy za wasze wsparcie i nie możemy się doczekać, aby was zobaczyć.

Zespół Bratislava Marathon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »