Kalendarz Polskiego Stowarzyszenia Biegów na rok 2023 wydany !

Informujemy, że jest już dostępny Kalendarz Imprez Biegowych na rok 2023 wydawany przez Polskie Stowarzyszenie Biegów. Tegoroczny Kalendarz PSB liczy ponad 100 stron, w którym znajdziecie wyczerpujące informacje o blisko 100 imprezach biegowych i triathlonowych. Ponadto są tam wskazówki dla organizatorów biegów, bilans statystyczny najlepszych polskich zawodników za rok 2022 na dystansach 10 km, półmaraton i maraton oraz zestawienie najlepszych zawodniczek i zawodników w historii polskiego maratonu.

Dostępny jest też kalendarz w wersji internetowej na stronie PSB: www.psb-biegi.com.pl   

Kalendarz PSB od początku swojej historii jest wydawnictwem bezpłatnym i będzie rozdawany wśród uczestników na najbliższych imprezach biegowych:

19.03. – Kołobrzeg – Bieg Zaślubin

25.03. – Sobótka – Półmaraton Ślężański

1.04. – Gniezno – Bieg Europejski 

15.04. – Dębno – Międzynarodowy Maraton

15.04. – Poznań Półmaraton

23.04. – Kraków – Cracovia Maraton

Niestety przy wzrastającej liczbie uczestników w biegach nie każdy będzie mógł otrzymać kalendarz na w/w imprezach biegowych. Osoby, które chcą otrzymać bezpłatny egzemplarz kalendarza, proszone są o przysłanie zaadresowanej na swoje nazwisko i adres koperty formatu A5 z naklejonym znaczkiem  o wartości 3,70 zł. (list zwykły) lub przesyłką priorytet, znaczek o wartości 4,70 zł. na adres naszego biura:

Polskie Stowarzyszenie Biegów

Al. Powstańców Wlkp. 164

64-920 PIŁA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »