Tokio Maraton zmienia termin w roku 2021

Organizatorzy Tokio Maratonu postanowili znacznie wcześniej poinformować biegaczy o zmianie  daty przeprowadzenia imprezy. Nowy termin został ustalony na 17 października 2021. Wszelkie informacje będą podawane sukcesywnie na stronie wydarzenia: https://www.marathon.tokyo/en/

Od wielu lat maraton w Tokio odbywa się w pierwszą niedzielę marca. W przyszłym roku maraton miał się odbyć 7 marca. Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 organizatorzy chcąc uniknąć kolejnego odwołania maratonu zdecydowali przenieść maraton na jesień przyszłego roku. 

Uczestnicy, którzy mieli biegać w mijającym roku mogą być jednak pewni, że przeniesienie rejestracji na rok 2021 lub 2022 wciąż jest aktualne. Cały zespół dziękuje zawodnikom za cierpliwość i zrozumienie. Aktualnie maratońskie daty w Tokio prezentują się następująco:

– Tokio Maraton 2021 – 17.10.2021 (niedziela)

– Tokio Maraton 2022 – 06.03.2022 (niedziela)

Aby utrzymać stały kontakt z biegaczami i zapewnić im możliwość sprawdzenia się, organizatorzy postanowili wprowadzić w życie bieg wirtualny, który odbędzie się 7 marca 2021 roku. Szczegółowe informacje pojawią się na stronie imprezy w grudniu.

Fundacja Tokio Maraton bacznie przygląda się sytuacji związanej z pandemią, kontroluje liczbę zakażeń i analizuje bieżącą sytuację. Organizatorzy dziękują za wsparcie i zrozumienie. Robią wszystko Reverse Phone Lookup , aby w przyszłości przeprowadzić imprezę bezpieczną i przyjazną dla zdrowia.

Zdjęcia (Foto): TOKYO MARATHON FUNDATION

mega-pizzeria.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Languages »